اپلیکیشن های حوزه ادتک

11
توصیف : مهمترین اطلاعات کسب و کار خود را مستقیما از دستگاه خود نظارت کنید. یک نمای کلی سریع با تصاویر بصری، در یک نگاه بینش های جدید را با داشبورد های تعاملی و گزارش ها پیدا کنید. PC: Power BI Mobile یک برنامه لمسی بهینه برای مشاهده و تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار است. برای ایجاد و انتشار محتوا .
1
توصیف :  دارای تمام ویژگی های عالی است که شما دوست دارید. این پلت فرم  دارای  ابزار اضافی و امکانات شخصی‌سازی شده مانند دوربین ، Chalkboards، Border Blocks, Allow/Deny Blocks, Non-Playable Characters است که وظایف برنامه نویسی را از طریق استفاده از Code Builder  انجام میدهد همچنین  دانش آموزان می توانند به انواع مختلف پوسته های بازی در دسترس خداشته تا تجربه یادگیری خود را سفارشی کنند.
1

توصیف :

Little Monkey Apps Friends یک فعالیت است که در سالهای اولیه تحصیل برای درک اولیه اعداد یک تا ده مورد استفاده قرار می گیرد ، شمارش اشیاء به ده، subiting کردن –به رسمیت شناختن مجموعه ای از اشیاء بدون شمارش آنها، تقسیم بندی اشیاء و ترکیب هایی که 10 + 8 + 2، 2 + 8، 1 + 9، 3 + 7 و غیره را تشکیل می دهند. این مهارت ها به اضافه کردن و تفریق ذهنی کمک می کند.

اپلیکیشن ابزارهای یادگیری در حوزه ادتک
توصیف : Read&Write ، ویندوز اپلیکیشنی با امکانات شخصی سازی است که از ایجاد اسناد و صفحات وب با دسترسی بیشتر پشتیبانی می‌کند. نوار ابزاری شگفت انگیز ، قدرتمند و آسان که به شما کمک می کند اعتماد خواندن، نوشتن، مطالعه و تحقیق را به دست آورید. این اپلیکیشن برای تمامی افراد در نظر گرفته شده و می تواند محتوای دیجیتالی که به توانایی ها و سبک های یادگیری او بستگی دارد در اختیارش قرار دهد. نصب اپلیکیشن Read&Write ویندوز با دسترسی به تمام ویژگی ها -رایگان به مدت 30 روز!
9
توصیف : امتحان 30 روزه رایگان خود را از Buncee شروع کنید! Buncee با COPPA ، پلت فرم ارتباطات است. مجموعه ای از ابزارهایی فراهم می کند که دانش آموزان و معلمان در هر سطح بتوانند به آسانی ایده‌ها و دانش را ازطیف وسیعی از رسانه‌ها به اشتراک بگذارند. از متن، نقاشی، صوتی و تصویری تولید شده توسط کاربر و همچنین کتابخانه گرافیکی عظیم Buncee و از یک میزبان محتوای وب فیلتر شده استفاده کنید تا تمام نیازهای ایجاد شده خود را پر کنید. این یک فروشگاه برای مدرسه یا منطقه است! میتوانید درس‌هایی غنی از چند رسانه ای،سخنرانی ها، ارزیابی ها، داستان های دیجیتالی، اطلاع رسانی والدین، خبرنامه ها و خیلی چیزهای دیگر را ایجاد کنید. با استفاده از Buncee، یادگیری را مشاهده خواهید کرد، زیرا دانش آموزان از صدای شخصی خود برای ارزیابی و یادگیری خود استفاده می کنند.
7
توصیف : Khan Academy ، به شما این امکان را می‌دهد تا تقریبا هر چیزی را به صورت رایگان بیاموزید. برنامه ویندوز ما بهترین راه برای مشاهده کتابخانه کاملی از آکادمی خان با بیش از 6000 فیلم در دستگاه ویندوز خود خواهید داشت که تعداد زیادی از موضوعات ، از جمله ریاضی K-12، موضوعات علمی مانند زیست شناسی، شیمی، و فیزیک، و حتی علوم انسانی و آموزش در مورد امور مالی و تاریخ را شامل می شود.
8
توصیف : OneNote ، نوت بوک دیجیتال شخصی با امکان گرفتن و سازماندهی ایده ها و یادداشت های ملاقات، کلیپ های وب و. غیره ... در دستگاه‌های خود و یا با ایجاد فهرست کارهای خود، طراحی ایده های خود را، به اشتراک بگذارید. • در هر نقطه از صفحه تخیل خود را از طریق نوشتن رها کنید.
story telling app

معرفی اپلیکیشنهای برتر داستانهای تعاملی

اپلیکیشنهای یادگیری ریاضی

معرفی اپلیکیشنهای برتر ریاضی برای دانش آموزان و معلمان

اپلیکیشنهای ماشین حساب هوشمند

معرفی اپلیکیشنهای برتر ماشین حساب هوشمند

اپلیکیشنهای ساخت فلش کارت

معرفی اپلیکیشنهای ساخت فلش کارت

app for visual disable

معرفی اپلیکیشنهای برتربرای یادگیرندگان نابینا و کم بینا

AR APP

معرفی اپلیکیشنهای برترواقعیت افزوده